Pomoc indywidualna

Stowarzyszenie Lambda Szczecin prowadzi możliwość odbycia darmowych, indywidualnych konsultacji z psychologiem.

Jesteś osobą identyfikującą się ze społecznością LGBT+? Jesteś członkiem rodziny osoby LGBT+? Czujesz potrzebę skorzystania z pomocy specjalisty?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNYCH porad psychologicznych.

Nasz specjalista oczekuje na Was w środy między 17:00 a 19:00. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr telefonu +48 91 885 17 00.

Uwaga! Informujemy, że nasz konsultant nie udziela telefonicznie porad. Nie jest to również telefon zaufania. Podany numer służy jedynie w celu rejestracji do specjalisty. 

Uwaga! Zarejestrować można tylko i wyłącznie siebie. Rodzice dzwoniący w imieniu PEŁNOLETNICH dzieci NIE przejdą procesu rejestracji do specjalisty.

Kilka słów o naszym specjaliście

dr n. zdr. Jacek Kurpisz

Psycholog, nauczyciel akademicki i badacz seksualności. Autor kilkunastu publikacji na temat psychologicznych aspektów ludzkiej seksualności. Ukończył Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii (UAM, Poznań) oraz obronił pracę doktorską na temat seksualnego funkcjonowania mężczyzn (PUM, Szczecin).

Regularnie uczestniczy w warsztatach i konferencjach dotyczących zdrowia seksualnego. Obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z psychologii klinicznej oraz szkolenia na psychoterapeutę w nurcie systemowym. Na co dzień pracuje z osobami leczącymi się psychiatrycznie, jak również zajmuje się poradnictwem psychologicznym, psychoseksuologicznym, terapią oraz edukacją w zakresie zdrowia psychicznego i seksualnego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Stowarzyszenia Lambda Szczecin.